Διακριθέντες Αθλητές 2015

ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΙ 2015

Αποτελέσματα διακριθέντων αθλητών στα αγωνιστικά έθιμα του Πανηγυριού.

alma2

Πέμπτη 23 Απριλίου 2015

ΑΝΗΦΟΡΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΝΕΩΝ

1. Κουτσούμπας Λουκάς
2. Ράπτης Γιάννης
3. Σύρος Γιώργος

ΑΝΗΦΟΡΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

1. Παναγιωτίνος Νίκος
2. Σιδηράς Γιώργος
3. Κοκκώνης Θανάσης

ΑΝΗΦΟΡΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΕΡΟΝΤΩΝ

1. Σπηλιώτης Λουκάς
2. Τσαμανές Δημήτρης
3. Μήταλας Γιώργος

ΔΡΟΜΟΣ 5.000 μ. (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Σταυράκος Παναγιώτης – Ανδρέας (Πάρης)
2. Ράπτης Γιάννης
3. Βασιλείου Μανώλης

ΔΡΟΜΟΣ 5.000 μ. (αθλητική ενδυμασία)

1. Αλογοσκούφης Στάθης
2. Σίμος Θανάσης
3. Λίκκα Στίβι

Παρασκευή 24 Απριλίου 2015

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ (αθλητική ενδυμασία)

1. Καπλάνης Λουκάς
2. Μπόκας Γιάννης
3. Ανάγνος Θοδωρής

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Πατραντής Στέφανος
2. Κούζιος Θοδωρής
3. Παναγιωτίνος Νίκος

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΜΕ ΦΟΡΑ (αθλητική ενδυμασία)

1. Καπλάνης Λουκάς
2. Βλαχαντώνης Λουκάς
3. Ανάγνος Θοδωρής

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΜΕ ΦΟΡΑ (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Κούζιος Θοδωρής
2. Πατραντής Στέφανος
3. Παναγιωτίνος Νίκος

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ (αθλητική ενδυμασία)

1. Μπόκας Γιάννης
2. Καπλάνης Λουκάς
3. Σιδηράς Γιώργος

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Πατραντής Στέφανος
2. Κούζιος Θοδωρής
3. Παναγιωτίνος Νίκος

ΣΗΚΩΜΑ ΠΕΤΡΑΣ

1. Γιαννέλος Γιώργος
2. Ανάγνος Θοδωρής του Ευσταθίου
3. Ανάγνος Θοδωρής του Ιωάννη

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ

1. Ταμβάκης Λουκάς
2. Γιαννέλος Γιάννης
3. Ανάγνος Θοδωρής

ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Κοροδήμος Νίκος
2. Κούζιος Θοδωρής – Οικονόμου Νικόλας

Σάββατο 25 Απριλίου 2015

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΩΝ

1. Κοκκοβός Γιώργος
2. Βελέντζας Παναγιώτης
3. Κόρακας Κωνσταντίνος

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΩΝ (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Στεφανόπουλος Αναστάσης
2. Μαυρόπουλος Θοδωρής
3. Χαρίτος Δημήτρης

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1. Μάμαλης Γιώργος
2. Αγγελής Γιάννης
3. Πλήτσος θανάσης

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Ανάγνος Λουκάς
2. Στεφανόπουλος Αναστάσης
3. Μαυρόπουλος Θοδωρής

ΛΙΘΟΒΟΛΙΑ (παραδοσιακή ενδυμασία)

1. Ανάγνος Λουκάς
2. Χαρίτος Δημήτρης
3. Κατσίμπας Κώστας

ΛΙΘΟΒΟΛΙΑ

1. Αγγελής Γιάννης
2. Μαυρόπουλος Σπύρος
3. Πλήτσος Θανάσης

ΠΑΛΗ

1. Μαυρόπουλος Σπύρος
2. Πατραντής Στέφανος
3.  Βελέντζας Παναγιώτης

ΔΙΕΛΚΥΣΤΙΝΔΑ

1. Σιδηράς Γιώργος, Πλήτσος Θανάσης, Γιαννέλος Γιώργος, Αποστολόπουλος Αποστόλης, Σταύρου Κώστας
2. Αντωνίου Γιάννης, Σιδηράς Στάθης, Ράπτης Λουκάς, Μάμαλης Γιώργος, Ανδρέου Γιώργος
3. Λιοσάτος Τάσος, Πατραντής Στέφανος, Μαυρόπουλος Σπύρος, Παναγιωτίνος Φώτης, Στάυρου Τάσος